04 Mart 2014 Salı

 

9 MART PAZAR DUYURULARI

 

Elazığlı merhum Erol Arslan'ın 15 ve 40'ı, 9 Mart önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir. 

Merhume Selma Aslaner'in 15 ve 40'ı, 9 Mart önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.   

Suphi Otoğlu, Yunus Değirmenci'nin kayınvalideleri ve Rita Değirmenci'nin büyükannesi Adıyamanlı merhume Araksi Reçber'in 15 ve 40'ı, 9 Mart önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir. 

Sara Delioğlu ve İbrahim Reçber'in anneleri merhume Meryem Reçber'in seneyi devriyesi, 9 Mart önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.  

Fehmi Mağzalcioğlu'nun kayınvalidesi Sabiha Mağzalcioğlu'nun annesi Maria Karat'ın seneyi devriyesi, 9 Mart önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.   

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

50 Günlük Büyük Oruç Döneminde Kiliselerimizdeki Dua Saatleri 

Sabah Duası:Tarlabaşı, Bakırköy, Yeşilköy ve Samatya Kiliselerinde saat 07.30'da yapılacaktır. 

Öğlen Duası:Tarlabaşı, Bakırköy, Yeşilköy, Samatya ve Kadıköy Kiliselerinde saat 11.00'de yapılacaktır.  

Akşam Duası:Tarlabaşı, Bakırköy, Yeşilköy ve Samatya Kiliselerinde saat 16.00'da yapılacaktır.   

İki senedir Süryani Futbol okulunda eğitim vermiş olduğumuz çocuklarımız, özel bir turnuvaya davet edilmiştir. 9 Mart'ta başlayıp 7 hafta sürecek olan bu turnuvayı takip etmek isteyen cemaatimiz için her hafta Yeşilköy Kahve Dünyası'nın önünden servis kaldırılacaktır. İrtibatlar Sercan Gül ve Arman Deniz'e yapılabilir.

Spor Komitesi 

 

Diğer Duyurular >>>