10 Şubat 2014 Pazartesi

 

16 ŞUBAT PAZAR DUYURULARI

 

Merhum melfono ve şammas İbrahim Asil'in seneyi devriyesi, 16 Şubat önümüzdeki Pazar günü Karaköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhum Cemal Koç ve yeğeni merhum Yusuf Koç'un seneyi devriyeleri, 16 Şubat önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Ferit Çağatay'ın annesi Midyatlı merhume Meryem Çağatay Gavvo'nun 15 ve 40'ı, 16 Şubat önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Aynvertli Barsavmo Özdemir (Hobil) Aynvert köyünde vefat etmiştir. Merhumun 15 ve 40'ı, 16 Şubat önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve Kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir. 

Yakup Özdemir'in kayınpederi Musa Gergin Almanya da vefat etmiştir. Merhumun 15 ve 40'ı, 16 Şubat önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve Kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.   

23 Şubat Pazar günü saat 12.00 – 14.00 arası, Sayın Metropolitimizin desteği ve Vakıf Yönetim Kurulumuzun önderliğinde, 7 – 14 yaş arası çocuklarımız için Anadolu yakasında futbol okulu açılıyor. Başvurular, Vakıf Yönetim Kurulu üyesi Engin Güzeliş ve Kadıköy gençlik kolu başkanı Somer Tahincioğlu. 

02 Mart 2014 tarihinde “ 29. Süryani Metropolitlik Karma Futbol Turnuvası” başlayacaktır. Katılmak isteyenler Sami Bilecan ve Özcan Paslanmaz'a müracaat edebilir.  

14-16 yaş arası gençlerimiz için futbol okulu kayıtlarımız başlamıştır. İlgilenen velilerimiz Tuma Tok ve Özcan Özkınacı'ya müracaat edebilir. 

Diyarbakır Meryemana Kilisemizi açık tutup, ihtiyaçlarını giderme amacıyla 29 Mayıs ile 1 Haziran tarihleri arasında Diyarbakır, Mardin ve Midyat (Turabdin) turu düzenlenmiştir. İlgi duyanlar, kilise vekillerinden gerekli broşürü alabilirler. 

 

Diğer Duyurular >>>