27 Ocak 2014 Pazartesi

 

2 ŞUBAT PAZAR DUYURULARI

 

2 Şubat önümüzdeki Pazar günü saat 14.00'de Sayın Abraşiye Metropolitimiz Bakırköy Kilisesinde gençlik için Ayin yapacaklardır. Ayin'den sonra Kilise salonunda gençler tarafından güzel bir program sunulacak ve Sayın Metropolitimiz tarafından gençlerimize hediyeler dağıtılacaktır. Tüm gençlerimiz davetlidir.  

Melfono Hanna Karanfil'in kayınvalidesi Besne Tutumlu Midün köyünde vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 2 Şubat önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir. Merhumeye Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.   

Samatya kadınlar kolu tarafından 20 Şubat Perşembe günü Samatya Kilisesi Salonunda, oruç öncesi geleneksel perşembe yemeği düzenlenmiştir. Biletler Samatya kadınlar kolundan temin edilebilir. 

Bakırköy ve Yeşilköy kadınlar kolu tarafından 27 Şubat Perşembe günü Ataköy Sheraton otelinde, oruç öncesi geleneksel perşembe yemeği düzenlenmiştir. Biletler Bakırköy ve Yeşilköy kadınlar kolundan temin edilebilir.

 

Diğer Duyurular >>>