19 Kasım 2013 Salı

 

24 KASIM PAZAR DUYURULARI

 

Merhum Sami Tutuş'un seneyi devriyesi, 24 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 16.00'ya kadar kabul edilecektir.  

Çiftlik köyünden merhum Yusuf Kocagöz'ün 15 ve 40'ı, 24 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhume Edibe Özkardeşler'in seneyi devriyesi, 24 Kasım önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır.   

Verjin Koçhisarlı'nın kardeşi Abut İmdevaye Amerikada vefat etmiştir. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Yılbaşında Polat Otel'inde bir gece düzenlenmiştir. Yerler sınırlı sayıdadır. Daha geniş bilgi için, organizasyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyelerimiz Melek Rona, Semra Abacı, Turgay Altınışık ve cemaat mensuplarımızdan Cemil Gezer ve Gabro Tok'a müracaat edilmesi gerekiyor. Biletlerin satışı, 25 Kasım tarihinden itibaren yapılacaktır. 

Metropolitlik ve Vakıf Yönetim Kurulu'nun desteği ile İstanbul Süryani Folklor Kulübü kurulmuştur. Yaş ayrımı olmaksızın, deneyimli, kültürümüzün önemli bir öğesi olan Süryani Folkloru'na ilgi duyan bay bayan herkesi bu kulüpte yer almaya önemle davet ediyoruz. Kulüpte yer alacak olanlar kendilerini profesyonel bir hoca ile yapılacak eğitimle geliştirme imkanına kavuşacak ve ileride yapılması muhtemel gösterilerde cemaatimizi temsil edebilecektir. Kulüpte yer almak isteyenler, 25 Kasım 2013 Pazartesi günü saat 20.30'da Bakırköy Kültür Salonunda yapılacak toplantıya katılabilirler. Detaylı bilgi için Engin Güzeliş, Cemil Gezer, Gebro Tok ve Jale Gürdal'a başvurulabilir.

  Yönetim Kurulu 

Yeşilköy kadınlar kolu tarafından, Yeşilköy Kilise salonunda 8 – 9 Aralık tarihleri arasında kermes düzenlenecektir.   

Yeşilköy Kadınlar Kolu

 

 

Diğer Duyurular >>>