28 Ekim 2013 Pazartesi

 

3 KASIM PAZAR GÜNÜ DUYURULARI

 

Kilisemizin yıllık aidatlarının ödenmesinde siz saygıdeğer cemaat üyelerimizin gösterdiği hassasiyeti şükranla karşılıyoruz. Bu kutsal vecibeye, tüm aile reislerimizin iştirak etmelerini bekliyoruz. Ayrıca, Ocak 2014'te aidatını ödemeyenlere de hatırlatmak amacıyla, mektup gönderilecektir. 

Mezarlıkta çalışmak üzere, cemaatimize mensup bir aile aranıyor. Çalışmak isteyenlerin Yönetim Kuruluna müracaat etmeleri duyurulur. 

Yönetim Kurulu 

Yakup Sobacı'nın annesi merhume Marin Sobacı ve babası merhum Hanna Sobacı'nın seneyi devriyeleri, 3 Kasım önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhum Cebrail Şımmas Hindi Yerli'nin eşi, Aydın ve Besim Yerli'nin anneleri Zekiye Yerli'nin 15 ve 40'ı, 3 Kasım önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilise ve Kilise salonunda saat 13:00'e kadar kabul edilecektir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.    

Değerli cemaatimiz, İşletme Meslek Grubu, gençlerimizi iş dünyası ile ilgili bilgilendirmek ve yönlendirmek amacıyla bir seminer düzenlemiştir. Seminer IBM TÜRK şirketinin CFO'su sayın Selim Taşo tarafından gerçekleştirilecektir. Tüm gençlerimizi, özellikle mezuniyet aşamasında, yeni mezun ve iş hayatına atılmakta olan gençlerimizi 3 Kasım Pazar saat 15:00'te Kadıköy Kilise salonumuza bekleriz. 

İşletme Meslek Komitesi

Yeşilköy kadınlar kolunun 3 Kasım 2013 tarihinde Yeşilköy Yüksel Balık'ta düzenlediği öğle yemeği için davetiyeler Yeşilköy kadınlar kolundan temin edilebilir. Tüm cemaatimizi bir arada görmekten mutluluk duyacağız. 

Yeşilköy Kadınlar Kolu

 

Diğer Duyurular >>>