22 Ocak 2024 Pazartesi

 

21 OCAK DUYURULARI

 

D U Y U R U

 

Birlik Dua Haftası 20 Ocak'ta açılışı yapılmış ve 27 Ocak'ta kapanışı yapılacaktır. 25 Ocak önümüzdeki Perşembe günü saat 18.00'de kardeş kiliselerin ruhani ve cemaatlerin katılımıyla Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde Birlik Duası yapılacaktır. Siz saygıdeğer cemaatimizi önemle davet ediyoruz.

 

26 Ocak önümüzdeki Cuma günü saat 21.00 – 23. 00 arası gençlerimizi Bakırköy Kilisesine önemle davet ediyoruz. Sevgili gençlerimizle bir arada bulunmaktan mutluluk duyacağız.

  Abraşiye Patrik Vekili

          Metropolit

†Filüksinos Yusuf ÇETİN

 

24 Ocak önümüzdeki Çarşamba günü saat 12.00'de Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde ayinden sonra bayanların toplantısı yapılacaktır. Sayın Abraşiye Metropolitimizin başkanlığında yapılacak toplantıya cemaatimizin tüm bayanları davetlidir.

 

28 Ocak önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde Ayin yapacaklardır.

 

28 Ocak önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisemizdeki Ayin saat 08.00 – 11.00 arası yapılacaktır.

 

Geleneğimiz icabı 40 gün içerisinde siz muhterem cemaat fertlerimizin Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak için ziyaret etmeleri bir vecibe olduğu önemle duyurulur. Ziyaret saatleri Salı ve Perşembe günleri dışında her gün saat 15.00 – 17.00 arası, Pazar günleri ise 16.00-18.00 arası Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisesi Merkezimizde olacaktır. Ancak akşam ziyaret etmek isteyenlerin randevu almaları rica olunur.

Metropolitlik Sekreterliği

 

Merhum Sümer Koçhisarlı'nın 15 ve 40'ı önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Hasip Otoğlu, merhume Yeran Otoğlu ve merhum Edip Otoğlu'nun seneyi devriyeleri önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Suphi Bitlisli'nin 15 ve 40'ı önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum mıksi Abdülkerim Demirçift (Şemsi) 15 ve 40'ı önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>