15 Nisan 2013 Pazartesi

 

21 NİSAN PAZAR GÜNÜ TAZİYE DUYURULARI...

 

 Aydın Deniz'in babası ve Fehmi Taş'ın kayınpederi mıksi İstayfo Deniz Almanya'da vefat etmiştir. Merhumun 15 ve 40'ı, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Cozefin Anlı'nın yeğeni Semir İlyas Zekko Suriye'de vefat etmiştir. Merhumun seneyi devriyesi, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.  

Mıksi Fuat Peltekçi'nin 15 ve 40'ı, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve Kilise salonunda saat 18.00'e kadar kabul edilecektir. 

Suphi Susin'in kayınvalidesi Roza Paylanmaz'ın 15 ve 40'ı, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve Kilisenin üst salonunda saat 18.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhume Mine Batri Boyacı'nın seneyi devriyesi, 21 Nİsan önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır.  

Vahit ve Münir Saklanmaz'ın anneleri merhume Suat Saklanmaz'ın seneyi devriyesi, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır.  

Merhume Hatun Amuroğlu'nun (Gevriye) 15 ve 40'ı, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve Kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Kanada'da vefat eden merhum Yusuf Özçelik'in seneyi devriyesi, 21 Nisan önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır.   

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

 

Diğer Duyurular >>>