23 Ocak 2023 Pazartesi

 

22 OCAK DUYURULARI

 

27 Ocak önümüzdeki Cuma günü saat 21.00 – 23.00 arası gençlerimizi Bakırköy Kilisesine önemle davet ediyoruz. Sevgili gençlerimizle bir arada bulunmaktan mutluluk duyacağız.

 

  Abraşiye Patrik Vekili

          Metropolit

†Filüksinos Yusuf ÇETİN

 

Geleneğimiz icabı 40 gün içerisinde siz muhterem cemaat fertlerimizin Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak için ziyaret etmeleri bir vecibe olduğu önemle duyurulur. Ziyaret saatleri Salı ve Perşembe günleri dışında her gün saat 15.00 – 17.00 arası, Pazar günleri ise 16.00 - 18.00 arası Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisesi Merkezimizde olacaktır. Ancak akşam ziyaret etmek isteyenlerin randevu almaları rica olunur.

 

29 Ocak önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Bakırköy Kilisesi'ndeki Ayin'i yöneteceklerdir.

Metropolitlik Sekreterliği

 

Değerli cemaatimiz,

Yeni kilisemizin açılışı yapıldıktan sonra Vakıf Yönetim Kurulu seçimleri yapılacaktır. Seçim yönetmeliğine göre, seçmen listelerinde T.C. kimlik numarası yazılı olmayanlar oy kullanamaz, aday olamazlar. 28 Aralık 2022 tarihinde yapılan seçimde cemaatin büyük bir kısmı seçmen listelerinde T.C. kimlik numaraları yazılı olmadığı için oy kullanamadılar. T.C. kimlik numaralarınızı, kilise vekillerine, kilise sekreterliğine yazdırabilir veya kilisenin 0530 343 23 28 nolu telefonuna mesaj olarak geçebilirsiniz. Önemle duyurulur.

Vakıf Yönetim Kurulu

Harabaleli merhum mıksi Melke Akbal'ın eşi, Kenan Akbal'ın annesi merhume mıksiye Hana Akbal'ın 15 ve 40'ı önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Zeki Devli'nin 15 ve 40'ı önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.

Merhumeye Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 

Diğer Duyurular >>>