24 Ekim 2022 Pazartesi

 

23 EKİM DUYURULARI

 

D U Y U R U

 

Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi ve topluma yararlı olması hepimizin amacıdır. Bu amaç doğrultusunda her sene olduğu gibi, bu sene de tüm kiliselerdeki medreselerimiz eğitime başlamıştır. 7 yaş ve üzeri çocuk gençlerimizi medreselerimizde görmekten mutluluk duyacağız.

 

   Abraşiye Patrik Vekili

             Metropolit

†Filüksinos Yusuf ÇETİN

 

Sayın Cemaatimiz, 

Metropolitliğimizin Hizmet Yönetmeliği gereği Tarlabaşı, Samatya ve Kadıköy Kiliseleri gençlik kolu başkanları için yeni görevlendirme yapılmış, buna göre Tarlabaşı Kilisesi gençlik kolu başkanlığına sayın Aras Aynaz, Samatya Kilisesi gençlik kolu başkanlığına sayın Saliba Çelik ve Kadıköy Kilisesi gençlik kolu başkanlığına sayın Yakup Barsanoğulları getirilmişlerdir. Daha önce bu görevi başarı ile yürütmüş olan Sayın Berkay Aynaz, Selim Değirmenci ve Larissa Bitlisli'ye içtenlikle teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve başarı dolu bir yaşam diliyoruz. 

 

Abraşiye Metropoliti ve Vakıf Yönetim Kurulu 

 

27 Ekim önümüzdeki Perşembe günü saat 14.00'te Bakırköy Kilisesinde bayanların toplantısı yapılacaktır. Sayın Abraşiye Metropolitimizin başkanlığında yapılacak toplantıya cemaatimizin tüm bayanları davetlidir.

 

30 Ekim önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Yeşilköy Kilisesi'ndeki Ayin'i yöneteceklerdir.

Metropolitlik Sekreterliği

 

 

 

Diğer Duyurular >>>