17 Ekim 2022 Pazartesi

 

16 EKİM DUYURULARI

 

D U Y U R U

 

Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi ve topluma yararlı olması hepimizin amacıdır. Bu amaç doğrultusunda her sene olduğu gibi, bu sene de tüm kiliselerdeki medreselerimiz eğitime başlamıştır. 7 yaş ve üzeri çocuk gençlerimizi medreselerimizde görmekten mutluluk duyacağız.

 

Önümüzdeki haftadan itibaren kiliselerimizde akşam duası, sadece Cumartesi günleri saat 16.00'da, diğer günlerde ise saat 17.00'de yapılacaktır.

 

17 Ekim Pazartesi günü (yarın) Mor İğnatiyos Nurono günüdür. Önümüzdeki Çarşamba günü anılacaklardır.

 

21 Ekim önümüzdeki Cuma günü saat 21.00 – 23.00 arası gençlerimizi Bakırköy kilisesine önemle davet ediyoruz. Sevgili genlerimizle bir arada bulunmaktan mutluluk duyacağız.

 

   Abraşiye Patrik Vekili

             Metropolit

†Filüksinos Yusuf ÇETİN

 

23 Ekim önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Kadıköy Kilisesi'ndeki Ayin'i yöneteceklerdir.

Metropolitlik Sekreterliği

 

Merhume Meral Çalışan'ın seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum şemmas Hanna Kirpikli'nin seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Aydın Kilimci'nin 15 ve 40'ı önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

 

Diğer Duyurular >>>