26 Eylül 2022 Pazartesi

 

25 EYLÜL DUYURULARI

 

D U Y U R U

 

28 Eylül önümüzdeki Çarşamba günü Sayın Patrik Vekilimiz Metropolit Mor Filüksinos Yusuf Çetin'in 36.resamet yıldönümüdür. Bu vesileyle Çarşamba günü Sayın Metropolitimiz Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde saat 10.00 – 12.00 arasında ruhanilerimizin katılımıyla ayin yapacaklardır. Aynı gün öğleden sonra saat 15.00 – 17.00 arası Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik kilisemizde tebrikleri kabul edeceklerdir.

Sayın Metropolitimize, kilisemize ve cemaatimize özveriyle verdiği hizmet için teşekkür eder, Rabbimiz İsa Mesih'ten kendilerine sağlık dolu nice yıllar dileriz.

 

Ruhani Kurul ve Vakıf Yönetim Kurulu

 

Saygıdeğer Cemaatimiz,

Resametimizin yıldönümü vesilesiyle, çiçek, şekerleme ya da herhangi bir armağan göndermemeniz önemle rica olunur. Bunların yerine bizim için dua etmenizi temenni ediyoruz.

 

1 Ekim önümüzdeki Cumartesi günü Mor Aday ve Mor Abay günüdür. Önümüzdeki Pazar günü anılacaklardır.

 

 

   Abraşiye Patrik Vekili

             Metropolit

†Filüksinos Yusuf ÇETİN

 

2 Ekim önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Bakırköy'deki Ayin'i yöneteceklerdir.

Metropolitlik Sekreterliği

 

Merhume Fehime Koç'un seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Mıgırdiç Azaryanoğlu'un seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü saat 11.00'de Gümüşsuyu Süryani Katolik kilisesinde yapılacaktır.

 

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>