23 Mayıs 2022 Pazartesi

 

22 MAYIS DUYURULARI

 

D U Y U R U  

 

Geleneğimiz icabı 40 gün içerisinde cemaat fertlerimizin Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak için ziyaret etmeleri bir vecibe olduğu önemle duyurulur. Ziyaret saatleri Salı ve Perşembe günleri dışında her gün saat 16.00 – 18.00 arası Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde olacaktır. Ancak akşam ziyaret etmek isteyenlerin randevu almaları rica olunur. 

 

26 Mayıs önümüzdeki Perşembe günü saat 14.00'te Bakırköy kilisesi salonunda bayanların toplantısı yapılacaktır. Sayın Abraşiye Metropolitimizin başkanlığında yapılacak toplantıya cemaatimizin tüm bayanları davetlidir.  

 

29 Mayıs Önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde ayin yapacaklardır. Ayine müteakip madraşto çocuklarını diyakosluğun birinci ve üçüncü rütbeleri olan mzamrono ve afudyakno olarak resmedeceklerdir.  

Metropolitlik Sekreterliği 

 

Sevgili genç kardeşlerimiz, 27 Mayıs önümüzdeki Cuma günü saat 21.0'de Sayın Abraşiye Metropolitimizin bayramını kutlamak üzere Bakırköy kilisesi salonunda buluşalım. 

Gençlik Kolları 

 

Merhume Feride Mağzalci'nin seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.   

 

Merhum Yılmaz Tepsi'nin seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü Taksim Süryani Katolik Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir. 

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.     

 

 

Merhum şemmas Yakup Agopyan'ın 15 ve 40'ı bugün Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.   


 

Diğer Duyurular >>>