02 Eylül 2021 Perşembe

 

02 EYLÜL DUYURUSU

 

D U Y U R U

 

Sayın Cemaatimiz;

Ruhani Kurul ve Vakıf Yönetim Kurulunun 31 Ağustos 2021 tarihinde yaptığı ortak toplantıda, siz saygıdeğer cemaatimizin sağlığı ön planda tutularak aşağıdaki kararlar alınmıştır.

 

1. Son zamanlarda normalleşme kapsamında daha önce Çarşamba, Cuma günleri yapılan 15-40 ve seneyi devriye taziyeleri 1 Eylül 2021 tarihinden itibaren Pazar günleri de yapılabilecektir. Ayrıca her kilisede aynı günde birden fazla 15-40 ve seneyi devriyesi yapılmayacaktır.

 

2. Kilise salonlarımız daha önce duyurduğumuz gibi siz saygıdeğer cemaatimizin sağlığını ön planda tutmamız nedeniyle tüm etkinliklere kapalı olarak kalmaya devam edecektir.

 

3. Kiliselerde yapılan ayin ve etkinliklerde herkesin maske mesafe kurallarına titizlikle uyması gerekmektedir.

 

4. Salgın ile mücadelede aşının şimdiye kadar bilinen en etkin yöntem olduğu yetkili kurumlar tarafından açıklanmıştır. Hem kendi sağlığımız hem de başkalarının sağlığını korumak için aşı yapılmasını tavsiye ediyoruz. Aşı yaptırmayanların hem kendi hem de başkalarının sağlığını tehlikeye atmamaları için ibadetlerini online yaptığımız yayınlardan takip etmelerini önemle öneririz.

Herkese sağlıklı günler dileriz.

 

Ruhani Kurul ve Vakıf Yönetim Kurulu

 

 

Diğer Duyurular >>>