14 Ocak 2020 Salı

 

19 OCAK DUYURULARI

 

Midyatlı merhum Gabro Aydın Kahraman'ın 15 ve 40'ı, 19 Ocak önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Viranşehirli merhum mıksi İlyas Tümenci'nin eşi merhume Munuş Tümenci'nin seneyi devriyesi, 19 Ocak önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Nasif Özbıçakçı (Harun) Şili'de vefat etmiştir. Merhumun 15 ve 40'ı, 19 Ocak önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhume Zekiye Örnek'in 15 ve 40'ı, 19 Ocak önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Semir ve Bella Devli'nin dünürü merhume Jaklin Karaş'ın seneyi devriyesi, 19 Ocak önümüzdeki Pazar günü saat 14.00'te Balıklı Ermeni mezarlığında yapılacaktır.

 

Merhum Yılmaz Topparmak'ın seneyi devriyesi 19 Ocak önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.  

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>