01 Şubat 2019 Cuma

 

03 ŞUBAT DUYURULARI

 

Nedim Bakırcı'nın kardeşi merhum Ferit Bakırcı'nın seneyi devriyesi, 3 Şubat önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhum Manuk Tomris'in seneyi devriyesi, 3 Şubat önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhume Zühre Tornacı Çıtakoğlu'nun 15 ve 40'ı, 3 Şubat önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Yılmaz, Besim ve İncili şemmas Nial Kaplan'ın babaları merhum Süleyman Kaplan'ın seneyi devriyesi, 3 Şubat önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhume İvon Ekinci Talanioğlu'nun seneyi devriyesi, 3 Şubat önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Gebro Çelik'in 15 ve 40'ı, 3 Şubat önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>