19 Kasım 2018 Pazartesi

 

25 KASIM DUYURULARI

 

Naim ve Melek Göksü'nün babaları merhum Hanna Göksü'nün seneyi devriyesi, 25 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Selim Gezer'in 15 ve 40'ı, 25 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Şabo Aslan, Corç Aksoy ve Edip Aslan'ın yeğenleri merhum Daniyel ve Antun Aslan'ın 15 ve 40'ı, 25 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.

 

İnşa Tekin ve Semire Ustabaşı'nın halaları Feride Akkaya İsveç'te vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı 25 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Abdulmesih Soysal'ın eşi merhume Sabiha Soysal'ın 15 ve 40'ı, 25 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.

 

Merhume mıksiye Atiye Bilecen'in seneyi devriyesi, 25 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>