13 Kasım 2018 Salı

 

18 KASIM DUYURULARI

 

Abuna Hori Hanna Aykurt'un babası merhum Hori İsa Aykurt'un 15 ve 40'ı, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Urfalı merhum Hanna Işılgan'ın oğlu merhum Şükrü Işılgan'ın 15 ve 40'ı, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhume Sode Cankıran'ın 15 ve 40'ı, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum şemmes mıksi Edip Çimen'in 15 ve 40'ı, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Can (Özcan) Basmacı'nın 15 ve 40'ı, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Zeki Tahincioğlu'nun seneyi devriyesi, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhume Seval Şakarer'in 15 ve 40'ı, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

 

Merhum Cebrail Kuzucu'nun seneyi devriyesi, 18 Kasım önümüzdeki Pazar günü Gümüşsuyu Süryani Katolik kilisesinde yapılacaktır.

 

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


 

Diğer Duyurular >>>