22 Mart 2018 Perşembe

 

25 MART DUYURULARI

 

Merhum Aydın Gezer'in seneyi devriyesi, 25 Mart önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Selim Kırılmaz'ın kayınpederi merhum Aydın Yemenici'nin 15 ve 40'ı, 25 Mart önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhum Gabro İsazette'nin oğlu ve Ferit Özcan'ın abisi İsa Edip Özcan Almanya'da vefat etmiştir. Merhumun 15 ve 40'ı, 25 Mart önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Aslan ve Bismark Çakar'ın anneleri Abit Sürer'in kayınvalidesi merhume Fince Çakar'ın seneyi devriyesi, 25 Mart önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.


Merhum Yavuz Çilinger ve Yıldız Ulakçı'nın anneleri merhume Josefin Çelikbaş Çilinger'in 15 ve 40'ı, 25 Mart önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

 

Diğer Duyurular >>>