03 Ekim 2017 Salı

 

8 EKİM DUYURULARI

 

Eğitimin gittikçe zorlaşmakta olduğu ülkemizde, kaliteli eğitim almak için ciddi bir başarı ve belli ekonomik güce sahip olmayı gerektirmektedir. Cemaatimizin içinde eğitimine devam edebilmek için, maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı öğrencilerimizin sayısı gittikçe artmaktadır. Bu nedenle, Yönetim kurulumuz her yıl olduğu gibi, bu eğitim yılında da başarılı öğrencilerimize burs vermeye devam edecektir.

Burs vermek isteyen cemaat mensuplarımız, Yönetim Kurulu üyelerimizden Ercan Uslucan veya Can Ustabaşı'na müracaat etmeleri gerekmektedir. Bursun kaynağı, siz hayırsever cemaat üyelerimizin katkılarıyla oluşan fondan karşılanmaktadır. Katkılarınız için, şimdiden teşekkür ediyoruz. 

 

Mor Efrem Anaokulumuzda kayıtlar devam etmektedir. 2012 - 2015 doğumlu çocukları olan ailelerimizi okulumuza bekliyoruz.

 

8 Ekim önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy, Bakırköy ve Samatya kiliselerinde Pazar okulu başlayacaktır.

 

Merhum mıksi Münir Özşaho'nun seneyi devriyesi, 8 Ekim önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir. Merhuma Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Kadimspor altyapı futbol okulu sezon açılışını 14 Ekim Cumartesi saat 17.00 de Bakırköy Yaşam ve Spor merkezinde yapacaktır. Futbol oynamak isteyen 8 ile 16 yaş arası çocuklarınızın kaydını yaptırmak için Özcan Özkınacı ve Murat Metin'e başvurabilirsiniz.


 

Diğer Duyurular >>>