23 Ocak 2017 Pazartesi

 

29 OCAK DUYURULARI

 

Midyatlı Yusuf Sezgin'in ablası Naile Sezgin Almanya'da vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 29 Ocak önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Gergerli merhum Yusuf İris'in 15 ve 40'ı, 29 Ocak önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Midyatlı mıksiye Saro Akgün'ün 15 ve 40'ı, 29 Ocak önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

 

 

25 - 28 Mayıs tarihleri arasında Yeşilköy kadınlar kolu tarafından İsviçre turu düzenlenmiştir. Kontenjan sınırlı sayıda olup, katılmak isteyenlerin Yeşilköy kadınlar koluna müracaat etmeleri rica olunur. 

 

12 Şubat Pazar günü saat 18:30'da, Atatürk Spor ve Yaşam Köyü'nde, 9. Metropolitlik Kadimspor Basketbol Turnuvası başlayacaktır. Turnuvaya katılmak isteyen değerli cemaat üyelerimiz, Cem Gürdal, Ümit Çağlar ve Cem Kırılmaz'a müracaat edebilir.

 

 

 

Diğer Duyurular >>>