06 Aralık 2016 Salı

 

11 ARALIK DUYURULARI

 

Merhum Sıtkı Atabay ve Sevim Atabay'ın oğlu merhum Cengiz Atabay'ın 15 ve 40'ı, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.   

Merhume mıksiye Janet Bardakçı Soma'nın 15 ve 40'ı, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kabul edilecektir.   

Merhume Marin Dimdik'in seneyi devriyesi, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Samatya kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.    

Merhum mıksi Münir Özşaho'nun 15 ve 40'ı, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede  ve kilisenin üst salonunda saat 16.00'ya kadar kabul edilecektir.   

Merhum Yakup Hikmet Yaltırık'ın 15 ve 40'ı, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Merhum mıksi Vahit Kavak'ın 15 ve 40'ı, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.   

Kıllıtlı merhum Circis Işıklı'nın eşi, Diyarbakırlı Edip Kesiciyan'ın kızkardeşi, Yusuf Işıklı'nın annesi merhume Nermin Işıklı'nın 15 ve 40'ı, 11 Aralık önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 

 

Diğer Duyurular >>>