30 Kasım 2016 Çarşamba

 

04 ARALIK DUYURULARI

 

Şükrü, Hanna, Cevat ve Birsen Düş'ün anneleri merhume Fehime Düş'ün 15 ve 40'ı, 4 Aralık önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kabul edilecektir.  

Şemmas Faraç Çimen'in annesi merhume mıksiye Hasna Çimen ve kayınbiraderi ve Davut, Cozef Akgül'ün abileri merhum İlyas Akgül'ün seneyi devriyeleri, 4 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Merhume Nazire Dulda'nın (Şükro) seneyi devriyesi, 4 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Merhume Münevver Balıkçı'nın 15 ve 40'ı, 4 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 17.00'ye kadar kabul edilecektir.  

Cebrail Ğaribo Ustabaşı'nın oğlu Orhan Ğaribo Ustabaşı Almanya'da vefat etmiştir.  

Behçet ve Türkan Güzeliş'in oğlu İlhan Güzeliş'in kardeşi merhum Ayhan Güzeliş'in seneyi devriyesi, 4 Aralık önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 15.00'e kadar kabul edilecektir.  

İlyas ve Nazira Şirazi'nin oğlu Abit Şirazi Amerika'da vefat etmiştir. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

18 Aralık Pazar günü Yeşilköy Kadınlar kolu tarafından saat 13.00 – 15.30 arası Yüksel Balık ikide 'Yeni Yıla Merhaba Yemeği' düzenlenecektir. Davetiyeler, Yeşilköy Kadınlar kolundan temin edilebilir.

 

 

Diğer Duyurular >>>