22 Kasım 2016 Salı

 

27 KASIM DUYURULARI

 

Elazığlı merhum Kerim Topparmak'ın 15 ve 40'ı, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Hüsnü Mete'nin eşi merhume Cahide Mete'nin seneyi devriyesi, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

Merhum Nail Çimen ve merhume Aygül Çimen'in seneyi devriyeleri, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.  

Cercis Ercin ve Nicmiye Ruya'nın abileri Hanna Ercin İsveç'te vefat etmiştir. Merhumun 15 ve 40'ı, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Merhume Canet İşcan'ın seneyi devriyesi, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir. 

Merhum Fehmi Vurgeç'in seneyi devriyesi, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve merhumun evinde kabul edilecektir. 

Merhum mıksi Abdullah İşlek'in seneyi devriyesi, 27 Kasım önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır.  

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ülkemizde her yıl kutlanan 24 Kasım “Öğretmenler Günü” Bakırköy Kilise Salonunda saat 19.00–22.00 arasında kokteyl ile kutlanacaktır. Toplumumuzun tüm öğretmenleri, pazar okulu öğretmenleri ve medrese öğretmenleri davetlidir. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutlar ve katılımlarını önemle rica ederiz.

 

Diğer Duyurular >>>