24 Ekim 2016 Pazartesi

 

30 EKİM DUYURULARI

 

Eğitimin gittikçe zorlaşmakta olduğu ülkemizde, kaliteli eğitim almak için ciddi bir başarı ve belli ekonomik güce sahip olmayı gerektirmektedir. Cemaatimizin içinde eğitimine devam edebilmek için, maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı öğrencilerimizin sayısı gittikçe artmaktadır. Bu nedenle, Yönetim kurulumuz her yıl olduğu gibi, bu eğitim yılında da başarılı öğrencilerimize burs vermeye devam edecektir. Burs vermek isteyen cemaat mensuplarımız, Yönetim Kurulu üyelerimizden Ercan Uslucan veya Can Ustabaşı'na müracaat etmeleri gerekmektedir. Bursun kaynağı, siz hayırsever cemaat üyelerimizin katkılarıyla oluşan fondan karşılanmaktadır. Katkılarınız için, şimdiden teşekkür ediyoruz. Ayrıca burs almak isteyen öğrencilerimiz, engeç 1 Kasım'a kadar müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

Merhum Hanna Güney'in (hindoke) eşi, Sabri, Aziz, Musa ve Ferit Güney'in anneleri mıksiye Feride Güney İsveç'te vefat etmiştir. Taziyeler Perşembe günü saat 19.00 – 22.00 arası Bakırköy Kilise salonunda kabul edilecektir. Cenaze merasimi önümüzdeki Cuma günü saat 16.00'da yapılacaktır. Merhumenin 15 ve 40'ı ise, önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.  

Tuma Çermi Kanada'da vefat etmiştir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.   

25 Ekim önümüzdeki Salı günü Samatya Kadınlar Kolu, Samatya Develi'de Brunch düzenlemiştir. Biletler Samatya Kadınlar kolundan temin edilebilir.   

Spor komitesi bu sezon düzenleyeceği spor faaliyetleri için, sponsor alımına başlanmıştır. Sponsor olmak isteyen değerli cemaat üyelerimiz Tuma Tok ve Özcan Özkınacı'ya müracaat edebilir.   

 

Diğer Duyurular >>>