30 Mayıs 2016 Pazartesi

 

5 HAZİRAN DUYURULARI

 

Merhum Hobil Aksoy'un annesi merhume Meryem Aksoy'un 15 ve 40'ı, 5 Haziran önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 12.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhum Yakup Peltekçi'nin seneyi devriyesi, 5 Haziran önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

Merhume Feride Erbağan'ın 15 ve 40'ı, 5 Haziran önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 17.00'e kadar kabul edilecektir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

Sevgili liseli genç kardeşlerimiz, 3 Haziran önümüzdeki Cuma günü saat 21.00'de Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak üzere Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizin salonunda buluşalım. Ayrıca Kurtuluş, Bakırköy, Yeşilköy ve Kadıköy'den servis kaldırılacaktır. 

Gençlik kolları tarafından 12 Haziran Pazar günü Polonezköy'de saat 09.00-17.00 arası dolu bir program eşliğinde bahar pikniği düzenlenmiştir. Müracaat ve bilgi gençlik kolları başkanlarına yapılabilir.

 

Diğer Duyurular >>>