11 Nisan 2016 Pazartesi

 

17 NİSAN DUYURULARI

 

Merhum İbrahim Güzeliş'in eşi, Sait, Sabri, Metin ve Can Güzeliş'in anneleri merhume mıksiye Anjel Güzeliş ve oğlu merhum Fuat Güzeliş'in seneyi devriyeleri, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Kadıköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

Adıyamanlı Yunus ve Muzaffer Kalaycı'nın babaları merhum Bedros Kalaycı'nın 15 ve 40'ı, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 12.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhume Nazire Dulda (Şükro)'nın 15 ve 40'ı, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir. 

Merhum Bihnan Akdemir'in seneyi devriyesi, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Urfalı merhum İbrahim Işılgan'ın kızı, Piyer Gerro'nun eşi Vidat Işılgan Gerro Halep'te vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Sami Savci ve Lahdo Aydın'ın kayınvalideleri, Hazme Savcı ve Meramo Aydın'ın anneleri mıksiye Seyde Savcı Almanya'da vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

İsa Toprak'ın amcasının kızı Sıtto Toprak Akçay İsviçre'de vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.     

Merhume Makruhi Çat'ın seneyi devriyesi, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü saat 11.00'de Süryani Katolik kilisesinde yapılacaktır. 

Merhum Rafael Geçkaldı'nın seneyi devriyesi, 17 Nisan önümüzdeki Pazar günü saat 11.00'de Süryani Katolik kilisesinde yapılacaktır. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>