03 Şubat 2016 Çarşamba

 

7 ŞUBAT DUYURULARI

 

Merhum şammas Fehmi Dönmez'in 15 ve 40'ı, 7 Şubat önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 17.00'ye kadar kabul edilecektir.

 

Bnebilli şammas Faraç Çimen'in kayınbiraderi, Davut ve Cozef Akgül'ün abileri merhum İlyas Akgül'ün 15 ve 40'ı, 7 Şubat önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum Lütfü Lolo'nun seneyi devriyesi, 7 Şubat önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 15.00'e kadar kabul edilecektir.

Kenan Altınışık'ın eşi Mejde Altınışık'ın amcası İbrahim Grigori Avustralya'da, yeğeni Yasemin Cançiçek İsviçre'de vefat etmişlerdir. Merhumların 15 ve 40'ları, 7 Şubat önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhum İbrahim Ekinci'nin seneyi devriyesi, 7 Şubat önümüzdeki Pazar günü saat 11.00'de Süryani Katolik kilisesinde yapılacaktır.

 

Cebrail Çoban'ın damadı merhum Bedri Keçecioğlu'nun 15 ve 40'ı, 7 Şubat önümüzdeki Pazar günü saat 13.30'da Balıklı Ermeni mezarlığında yapılacaktır.

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

 

Diğer Duyurular >>>