28 Aralık 2015 Pazartesi

 

3 OCAK DUYURULARI

 

Anaokulu eğitim hamlemizden sonra okullaşma sürecimiz ile ilgili yaptırdığımız anket sonuçlarını paylaşmak ve görüşlerini almak üzere cemaatimizin bütün eğitimcilerini, 12 Ocak 2016 Salı akşamı saat 20.00'de Bakırköy Kilise salonunda Metropolitimiz ve yönetim kurulumuzun katılımıyla yapılacak toplantıya bekliyoruz.

 

31 Ocak Pazar günü saat 14.00'de Sayın Abraşiye Metropolitimiz Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde gençlik için 'Birlik Duası' yapacaklardır. Tüm gençlerimiz davetlidir.

 

Sayın Metropolitimizin bayanlarla ve gençlerle yapmakta oldukları toplantılara, yoğun programları nedeniyle ikinci bir duyuruya kadar ara verilmiştir. 

 

Geleneğimiz icabı 40 gün içerisinde tüm cemaat fertlerimizin Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak için ziyaret etmeleri bir vecibe olduğu önemle duyurulur. Ziyaret saatleri Salı ve Perşembe günleri dışında her gün saat 15.00 – 17.00 arası Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde olacaktır. Ancak akşam ziyaret etmek isteyenlerin randevu almaları rica olunur.

 

 

Midyatlı Sabri Halef'in gelini ve Ferit Çimen'in kızı Aygül Halef İsviçre'de vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 3 Ocak önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

Merhumeye Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

 

 10 Ocak 2016 Pazar günü saat 18.00'de Yeşilköy kilisesinde, Yeşilköy Pazar okulunun düzenlemiş olduğu ışık çocukları barış konserine tüm cemaatimiz davetlidir. 

 

Diğer Duyurular >>>