07 Aralık 2015 Pazartesi

 

13 ARALIK DUYURULARI

 

Diyarbakırlı Sait Tangülü'nün kızkardeşi merhume Sella Hacyan'ın 15 ve 40'ı, 13 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhume Leyla Özbardakçı (Sezer) ve merhume mıksiye Zekiye Özbardakçı'nın seneyi devriyeleri, 13 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Diyarbakırlı Burhan Özdemirci'nin eşi merhume mıksiye Saadet Özdemirci'nin 15 ve 40'ı, 13 Aralık önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

 

Merhum İshak Cılız'ın kızı, İlyas ve Burhan Cılız'ın kızkardeşleri merhume Sabiha Cılız'ın 15 ve 40'ı, 13 Aralık önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

 

Ramela, Bilgi Uslucan ve Liza Barlık'ın anneleri merhume Zekiye Uluğ'un seneyi devriyesi, 13 Aralık önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhum Hrant Sucu'nun 15 ve 40'ı, 13 Aralık önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Surp Levon Ermeni Katolik Kilisesinde saat 11.30'da yapılacaktır.

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

  

 

Diğer Duyurular >>>