01 Aralık 2015 Salı

 

06 ARALIK DUYURULARI

 

Sayın Cemaatimiz,

Anaokulundan sonra, çocuklarımızın eğitimiyle ilgili izleyeceğimiz yolu belirlemek amacıyla, bir anket formu oluşturduk. Çocuklu veya çocuksuz bütün ailelerin bu formu ilgili kişiden alıp, doldurduktan sonra tekrar aynı kişiye vermesi gerekmektedir. Ailelerimizin bu konudaki görüşü bizim için çok önemlidir, katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Çağımızın en tehlikeli hastalıklardan biri olan uyku Apnesi ve dolayısıyla horlama konusunda dünyaca tanınmış cemaatimiz mensubu Uzman Dr. Antony Elhoury uyguladığı tedavi yöntemiyle başarılar sağlamıştır. İsveç'ten gelen doktorumuz,  3 Aralık Perşembe günü saat 20.00'de Yeşilköy Kilise salonunda Konferans verecektir. Tüm cemaatimiz davetlidir.

 

Kilisemizin yıllık aidatlarının ödenmesinde siz saygıdeğer cemaat üyelerimizin gösterdiği hassasiyeti şükranla karşılıyoruz. Bu kutsal vecibeye, tüm aile reislerimizin iştirak etmelerini bekliyoruz.

Vakıf Yönetim Kurulu

 

Merhume Fehime Naşifoğlu'nun seneyi devriyesi, 6 Aralık önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy kilisesinde yapılacaktır.

 

Merhume Selin Usluer'in seneyi devriyesi, 6 Aralık önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

Merhumelere Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

 

Özel Mor Efrem Süryani Anaokulumuzda 3-20 Aralık tarihlerinde hafta içi 09.00 - 17.00 okul saatlerinde "Yılbaşı Kermesi" düzenlenmiştir. Tüm cemaatimiz davetlidir.

Özel Mor Efrem Süryani Anaokulu Okul Komitesi

 

Diğer Duyurular >>>