12 Ekim 2015 Pazartesi

 

18 EKİM DUYURULARI

 

Adıyamanlı Kenan İpekçi'nin babası merhum Yuhanna İpekçi'nin 15 ve 40'ı, 18 Ekim önümüzdeki Pazar günü Bakırkö Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

Diyarbakırlı Karpusgil ailesinden merhume Viktorya Burucuoğlu'nun seneyi devriyesi, 18 Ekim önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.

İbrahimiyeli merhum Hanna Turgut'un seneyi devriyesi, 18 Ekim önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Diyarbakırlı Burhan ve Orhan Arpak'ın anneanneleri merhume Anjel Taşçıyan'ın 15 ve 40'ı, 18 Ekim önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Süryani Kadim Futbol Okulumuzun 3.sezonunun açılışı 25 Ekim Pazar günü saat 16.00'da Çiroz Spor Tesisleri'nde yapılacaktır. 8-16 yaş arası gençlerimizin kayıt olabileceği futbol okulu için müracaatlar Tuma Tok, Özcan Özkınacı ve Sercan Gül'e yapılabilir.

 

Mor Efrem Süryani Anaokulumuzun düzenleyeceği “Çocuk Gözüyle Dünya” temalı seminer, Doçent Doktor Aylin Sözer Çapan tarafından 20 Ekim Salı Günü Saat 20:30'da Yeşilköy Kilise salonunda sunulacaktır. Anaokulu ve ilköğretimde çocuğu olan tüm ebeveynleri davet ediyoruz.

 

Diğer Duyurular >>>