05 Ekim 2015 Pazartesi

 

11 EKİM DUYURULARI

 

Merhume mıksiye Anjel Güzeliş'in 15 ve 40'ı, 11 Ekim önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve kilise salonunda saat 15.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhum mıksi Behnam İncidiş'in seneyi devriyesi, 11 Ekim önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve oğlu Coşkun İncidiş'in evinde saat 13.00'ten itibaren kabul edilecektir.

 

 

Iraklı merhum Smail Tuma Sliva'nın 15 ve 40'ı, 11 Ekim önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.  

 

 

Abdiş, Besim, Abdulmesih Akbulut ve Şmuni Bektaş'ın anneleri merhume Hato Akbulut'un seneyi devriyesi ve Suriye'de vefat eden dayıları merhum Şabo Cevaş'ın 15 ve 40'ı, 11 Ekim önümüzdeki Pazar günü Samatya kilisesinde yapılacaktır.  Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.

 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Tarlabaşı Kadınlar Kolu 15 Ekim Perşembe gecesi Gümüşsuyu Park Bosphorus Otel'de yemek düzenlemektedir. Katılımlarınızı bekliyoruz. Gecede değerli sanatçımız Bedri Ayseli bizlerle olacaktır. Biletler Kadın Kollarından temin edebilirsiniz. 

 

Diğer Duyurular >>>