18 Mayıs 2015 Pazartesi

 

24 MAYIS DUYURULARI

 

Midyatlı Merhum İskender Kalaycıoğlu'nun seneyi devriyesi önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir. Merhuma Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.  

24 Mayıs Pazar günü saat 12.00'de Atatürk Spor ve Yaşam Köyü'nde 3.Metropolitlik Spor Festivali yapılacaktır. Değerli Metropolitimiz Mor Filüksinos Yusuf Çetin'in de iştirak edeceği, okey, tavla, voleybol, masa tenisi, çocuklar için animasyon, şöhretler maçı ve futbol turnuvası finalinin yapılacağı festivale tüm cemaatimiz davetlidir.    

Yeşilköy Kadınlar Kolunun 31 Mayıs Pazar günü Polonezköy'de düzenlediği “Yaza Merhaba” pikniği için biletler kadınlar kolundan temin edilebilir.   

19 Mayıs önümüzdeki Salı günü tüm liseli gençlerimizi Beykoz'daki Paintbol, piknik organizasyonumuza bekliyoruz. Katılmak isteyenler, Yeşilköy Fulya Aslan, Tarlabaşı Ayda Koçhisarlı, Bakırköy Jale Kurtaran, Kadıköy Canan Uslucan. Ulaşım otobüslerle sağlanacaktır.  

 

Diğer Duyurular >>>