12 Mayıs 2015 Salı

 

17 MAYIS DUYURULARI

 

TEOG sınavlarına katılan çocuklarımızın Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersine ait soruları cevaplandırmadıkları için puan kayıplarının olup olmadığını tartışmak için bir toplantı düzenlenmiştir. Daha önce Milli Eğitim Müdürlüğüne bu konuda yapmış olduğumuz başvuruya ek olarak 13 Mayıs çarşamba günü saat 17.30'da Bakırköy Kilise salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Emrullah Aydın ile öğretmen ve hukukçularımızın katılacağı toplantıya ilgili bütün cemaat üyelerimizin katılımını bekliyoruz. 

Mezarlığımızda çalıştırılmak için cemaatimize mensup bir aile aranmaktadır. Çalışmak isteyenlerin kilise sekreterliği veya yönetim kurulu üyelerine müracaat etmelerini rica ederiz.

Vakıf Yönetim Kurulu   

Sevgili genç kardeşlerimiz, 15 Mayıs önümüzdeki Cuma günü saat 21.00'de Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak üzere Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilise salonumuzda buluşalım.   

Merhum Mıksi Hanna Taş'ın seneyi devriyesi, 17 Mayıs önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Merhum Şemmas Münir Cangül'ün 15 ve 40'ı, 17 Mayıs önümüzdeki Pazar günü saat 11.00'de Süryani Katolik Kilisesinde yapılacaktır. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 

 

Diğer Duyurular >>>