04 Mayıs 2015 Pazartesi

 

10 MAYIS DUYURULARI

 

Rahibe Meryem Acar'ın abisi merhum Yakup Acar'ın 15 ve 40'ı, 10 Mayıs önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 15.00'e kadar kabul edilecektir. 

Sederili Yusuf Akça'nın kızı merhume Suna Akça'nın 15 ve 40'ı, 10 Mayıs önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

5 Mayıs Salı günü Bakırköy Kadınlar Kolu Kaşıbeyaz'da Brunch düzenlemiştir. Bakırköy İncirli konakların ve Bakırköy Migros'un önünden saat 09.45'te ve Yeşilköy kahve dünyasının önünden de saat 10.00'da servis kaldırılacaktır. Biletler Bakırköy Kadınlar Kolundan temin edilebilir.

Bakırköy Kadınlar Kolu

Moda Kadınlar Kolu 6 Mayıs Çarşamba günü günübirlik bir boğaz turu düzenlenmiştir. Katılmak isteyenler Moda Kadınlar Koluna müracaat edebilirler.

Moda Kadınlar Kolu

10 Mayıs Pazar günü Sarıyer Bahçeköy'de Gençlere Özel Geleneksel Bahar Pikniği tertiplenmiştir. Her bölgeden servis imkanı mevcuttur. Tüm Gençlerimizi Önemle Bekliyoruz.

Gençlik Kolları 

 

Diğer Duyurular >>>