17 Mart 2015 Salı

 

RUHANİ KURUL VE VAKIF YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU

 

Saygıdeğer cemaatimiz, bildiğiniz gibi Suriye ve Irak'ta devam etmekte olan savaştan kaçarak ülkemize sığınmak zorunda kalan Suriye ve Irak'lı soydaşlarımıza Vakıf Yönetim Kurulu ve Ruhani Kurulumuzun oluşturduğu komite aracılığı ile yaklaşık üç yıldan beri barınma ve iaşe yardımı yapılmaktadır. Yardımların kaynağı siz hayırsever cemaat üyelerimizin yaptığı bağışlardır.  

Rabbimiz İsa Mesih'in bize öğretileri doğrultusunda ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımlarımız sizlerin katkıları ile devam edecektir. Katkıda bulunan tüm bireylere teşekkür ederiz. Allah sizi, katkılarınızdan dolayı mükâfatlandırsın.

Bunun yanında Saygıdeğer Patriğimizin çağrısı doğrultusunda direkt Suriye ve Irak'ta bulunan cemaatimize ulaştırılacak bir yardım kampanyası başlatılmıştır.  Bu kampanyada toplanacak bağışlar ayrı bir banka hesabında toplanacak ve Mayıs Ayı sonunda Patrikliğimize ulaştırılacaktır.

Banka hesap numarasını www.suryanikadim.org. adresindeki sitemizden, vekillerden, kilise sekreterliği ve yönetim kurulu üyelerinden öğrenebilir, veya aynı kişilere makbuz karşılığında elden verebilirsiniz. 

Hesap Sahibi   :İstanbul  Süryani Kadim Kilisesi Vakfı

Şube                :İş Bankası Kapalıçarşı Şubesi 

TL                   :İBAN TR 76 0006 4000 0011 0270 2609 14

USD                :İBAN TR 06 0006 4000 0021 0270 3226 00

 

 

Diğer Duyurular >>>