04 Şubat 2015 Çarşamba

 

8 ŞUBAT PAZAR DUYURULARI

 

Merhum Hanna Şirazi'nin 15 ve 40'ı, 8 Şubat önümüzdeki Pazar günü Tarlabaşı Kilisemizde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.   

İbrahimiyeli merhum Hanna Elias Turgut'un 15 ve 40'ı, 8 Şubat önümüzdeki Pazar günü Yeşilköy Kilisesinde yapılacaktır.  

Vahit ve Münür Saklanmaz'ın kızkardeşleri merhume Vahide Baho'nun seneyi devriyesi, 8 Şubat önümüzdeki Pazar günü Kadıköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

İlyas İşlek'in kızı merhume Lena İşlek'in seneyi devriyesi, 8 Şubat önümüzdeki Pazar günü Bakırköy kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.   

Keferzeli Şabo İşleyen'in eşi Besime İşleyen'in ablası Meryem İran Almanya'da vefat etmiştir. Merhumenin 15 ve 40'ı, 8 Şubat önümüzdeki Pazar günü Kumkapı kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.   

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.    

Gençlik Kolları tarafından Lebnaan Restoran'da yemekli fasıllı bir gece düzenlenmiştir. 7 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.30'da yapılacak bu etkinliğe cemaatimizin tüm gençlerini bekliyoruz.  

Süryani Futbol Okulu 2. dönemi 8 Şubat önümüzdeki Pazar günü Çiroz Spor Tesislerinde, saat 16:00'da başlayacaktır.  

1 Mart 2015 Pazar günü 29. Süryani Metropolitlik Takımlı Futbol Turnuvası başlayacaktır. Takımlar 10 kişiyle sınırlı olacaktır. İlgilenen takım kaptanlarının, takımlarını kurarak İbrahim Boyacı, Sami Belican veya Özcan Paslanmaza başvurmaları gerekmektedir.

 

Diğer Duyurular >>>