12 Ocak 2015 Pazartesi

 

18 OCAK PAZAR DUYURULARI

 

20 Ocak önümüzdeki Salı günü,  Yönetim Kurulu üyemiz Lolita Asil,  tüm Kadın Kollarımızla birlikte, Sakıp Sabancı Müzesi'nde devam eden MİRO sergisine bir gezi düzenleyecektir. Emirgan'da  Kahvaltı ve ardından rehber eşliğinde gezilecek Sergi programı için detaylar ve davetiyeler kadın kollarından sağlanabilir.

Vakıf Yönetim Kurulu  

Geleneğimiz icabı 40 gün içerisinde tüm cemaat fertlerimizin Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak için ziyaret etmeleri bir vecibe olduğu önemle duyurulur. Ziyaret saatleri Salı ve Perşembe günleri dışında her gün saat 15.00 – 17.00 arası Tarlabaşı Metropolitlik Kilisemizde olacaktır. Ancak akşam ziyaret etmek isteyenlerin randevu almaları rica olunur.   

18 Ocak önümüzdeki Pazar günü Sayın Abraşiye Metropolitimiz Kadıköy Kilisesinde Ayin yapacaklardır.   

25 Ocak Pazar günü saat 14.00'de Sayın Abraşiye Metropolitimiz Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilisemizde gençlik için Ayin yapacaklardır. Tüm gençlerimiz davetlidir.

Metropolitlik Sekreterliği  

Sevgili genç kardeşlerimiz, 16 Ocak önümüzdeki Cuma günü saat 21.00'de Sayın Metropolitimizin bayramını kutlamak üzere Tarlabaşı Meryemana Metropolitlik Kilise salonumuzda buluşalım.

Gençlik Kolları  

Merhum Özcan Taşçı'nın seneyi devriyesi, 18 Ocak önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.   

Yakup Özdemir'in kayınpederi Harabeleli merhum Musa Gergin'in seneyi devriyesi, 18 Ocak önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede kabul edilecektir.  

Merhume Behiye Urş'un 15 ve 40'ı, 18 Ocak önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı Kilisede ve Kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhume Albera Sümer'in 15 ve 40'ı, 18 Ocak önümüzdeki Pazar günü saat 11.30'da Surp Levon Kadıköy Ermeni Katolik Kilisesinde yapılacaktır. 

Merhumlara Tanrı'dan rahmet, tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>