14 Ekim 2014 Salı

 

19 EKİM PAZAR DUYURULARI

 

Merhum Corç Yılmaz'ın seneyi devriyesi, 19 Ekim önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 14.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhum Cabrail Yerli'nin eşi merhume Zekiye Yerli'nin seneyi devriyesi, 19 Ekim önümüzdeki Pazar günü Samatya Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 13.00'e kadar kabul edilecektir.  

Merhumlara Tanrı'dan rahmet tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

26 Ekim Pazar günü Sapanca Güral Otele günübirlik bir gezi düzenlenmiştir. Yeşilköy ve Bakırköy'den otobüs kaldırılacaktır, tüm cemaat üyelerimizi bekliyoruz. Gezi detayları için Yeşilköy Kadınlar kolu başkanı Jale Gürdal ve ekibine müracaat edilebilir.  

Yeşilköy Kadınlar Kolu 

19 Ekim 2014 tarihinde, 8-16 yaş arası çocuklarımız için futbol okulu kayıtlarımız başlayacaktır.  İlgilenen velilerimiz, Corc Akdoğan, Tuma Tok ve Özcan Özkınacı'ya müracaat edebilirler. 2 Kasım 2014 Pazar günü, Atatürk Spor ve Yaşam Köyü'nde, Süryani Metropolitlik Karma Voleybol Turnuvası başlayacaktır. Bay ve bayanların oynayabileceği bu turnuvaya katılmak isteyenler, Sercan Gül ve Arman Deniz'e müracaat edebilirler. 

Spor Komitesi 

İstanbul Süryani Gençlik Kolları, 1 Kasım Cumartesi akşamı saat 21.00'de Kadıköy Kilise Salonumuzda, Sezon Açılışı yapacaklardır. Etkinliğe katılım için müracaat Gençlik Kolları Başkanlarına yapılabilir.  

Gençlik Kolları

 

 

Diğer Duyurular >>>