02 Eylül 2014 Salı

 

7 EYLÜL PAZAR DUYURULARI

 

Yeşilköy'de Eylül ayında eğitime başlayacak olan “Mor Efrem Süryani Anaokulumuzda hazırlıklar son  aşamaya gelmiştir. Okulumuzda, bugün saat 10.00-18.00 arası  anaokulu binamızda “tanıtım günleri” düzenlenecektir. Tanıtım günlerinde çocuklarımızı anne ve babalarıyla okulumuza davet ediyoruz. Ön kayıtlar devam etmektedir. Başvuruların Sayın İnci Atacan, Meri Belbak ve Lolita Asil'e yapılması rica olunur. 

Değerli Cemaatimiz,

Bildiğiniz gibi kilisemizin işlevini yerine getirebilmesi için her aile reisimizin aidatını zamanında ödemesi gerekmektedir. Aidatını zamanında ödeyenlere teşekkür ederiz.Üzülerek belirtmemiz gerekiyor ki bütün duyurularımıza rağmen aidatını zamanında ödemeyen aile reislerimiz hep aynı sayıda kalmaktadır.Kilise hepimizin, herkesin üstüne düşen görevi maddi gücü oranında yerine getirmesi gerekmektedir. Eylül ayında 2013 yılı sonu itibari ile aidat borcu olan aile reislerimize borç durumları kendi cep telefonlarına mesaj olarak gönderilerek hatırlatılacaktır. Hepimizin bu konuda duyarlılık göstereceğine inanıyoruz.

Vakıf Yönetim Kurulu   

Merhum Yusuf Kocagöz'ün seneyi devriyesi, 7 Eylül önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede ve kilise salonunda saat 15.00'e kadar kabul edilecektir. 

Lahdo Aydın'ın ablası merhume Sıkkare Pişkin'in 15 ve 40'ı, 7 Eylül önümüzdeki Pazar günü Bakırköy Kilisesinde yapılacaktır. Başsağlığı kilisede kabul edilecektir.  

Habib İlgir Belçika'da vefat etmiştir.

Merhumlara Tanrı'dan rahmet tüm akraba ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Diğer Duyurular >>>